top of page

DLACZEGO KONSULTACJE?

Wartością konsultacji biznesowych jest możliwość poznania opinii zewnętrznego obserwatora oraz wypracowania ciekawych zmian wspólnie z praktykiem biznesu.

Konsultacje to również wsparcie w procesie tworzenia modeli obsługi klienta

czy profili kompetencji.

Ja Klient

Bez względu na produkt czy usługę jaką kupuję, bez względu na formę zakupów, jak i rodzaj sklepu, jako Klient, najbardziej cenię pozytywne nastawienie sprzedawcy oraz prosty i zrozumiały język, otwartość na mój problem i naturalność. Równie ważne są jednak empatia i dotrzymywanie obietnic. Lubię uśmiech na twarzy sprzedawcy, jak i ten, wypływający z telefonu. Jednakże czym jest to wszystko bez właściwego rozeznania moich potrzeb? To potrafią jednak tylko najlepsi.

Twoja Firma

Dbając o swoich Klientów zapewne zależy Ci na ich satysfakcji. Usatysfakcjonowany Klient to często Klient powracający. Czasami wystarczy przyjrzeć się funkcjonującym procesom sprzedaży czy obsługi, usprawnić procesy organizacyjne i podnieść kompetencje pracowników aby nawiązać długookresowe relacje ze swoimi Klientami.

Twoje Korzyści

Zapewne znasz powiedzenie Co dwie głowy, to nie jedna. Jako manager często powtarzałam W zespole siła. Temu też służą konsultacje. Aby korzystając ze wspólnych doświadczeń, połączyć siły i zaprojektować właściwe działania rozwojowe (indywidualne, zespołowe czy biznesowe). Wdrożone zmiany w procesach czy postawach pomogą na nowo zmotywować zespół i pozwolą uniknąć efektu wygniecionej wizytówki (dedykowany warsztat Jakość do kwadratu).

contact

WARTO KONSULTOWAĆ

bottom of page