top of page

CO MÓWIĄ O...

     PUNKTUALNYM PAWLE         

Supermoce_.png

OPINIA

Joanna

14 września 2022

Punktualny Paweł skradł moje wielkie uznanie. Wskazówki dotyczące pracy nad zmianą własnych nawyków pomogły nie tylko mojej córce, ale również i mnie :) Zatem śmiało mogę stwierdzić, że ta pozycja literacka nadaje się dla każdej grupy wiekowej, nie tylko dla nastolatków. Tym bardziej, że przykład idzie z góry. Warto zacząć od siebie, by w dbaniu o punktualność móc później wspierać nasze dziecko :)

OPINIA

Beata

13 września 2022

Zorganizowana Zola i Punktualny Paweł to książki nie tylko dla młodzieży. Także dorosłym w prosty sposób pokazują co robić i jak robić, aby żyło się łatwiej.

OPINIA

Patrycja, mama 11-nastolatki

12 września 2022

Punktualny Paweł to genialna lektura dla nastolatków, wskazówki w niej zawarte mogą pomóc każdemu z nas stać się punktualnym. Jest to też książka o tym jak poczuć się dowartościowanym i pomaga zrozumieć nastolatkom, że na jednym potknięciu świat się nie kończy, choć zawsze możemy coś stracić.

Jak tego nie robić i jak zbudować własną wartość, żeby poczuć się ze sobą lepiej, opowie Paweł razem z bratem. Tu nastolatek dowie się, że warto próbować coś zmienić i że cel jeśli jest dobrze sprecyzowany i zapisany łatwiej osiągnąć.

OPINIA

czytamdlaprzyjemnosci.pl

3 czerwca 2022

Polecam waszej uwadze “Supermoce nastolatków. Punktualny Paweł”. Jest to poradnik skierowany do nastolatków, który w przystępny sposób tłumaczy jak zarządzać czasem. Ja uważam, że też i dorośli znajdą wiele cennych wskazówek w tej książce. Nie od dziś wiadomo, że spóźnialstwo dotyczy wielu osób bez względu w jakim są wieku.

Dodam, że książka została wydana w ciekawej formie graficznej, co ułatwia czytanie i przyswajanie rad.

bottom of page