CO MÓWIĄ O...

     ZORGANIZOWANEJ ZOLI    

Supermoce_.png

OPINIA

Patrycja, mama 11-nastolatki

12 września 2022

Zorganizowana Zola otworzyła mi oczy i głowę na lepsze, spokojniejsze życie mojej nastolatki. Kilka podstawowych zasad wprowadzonych już dziś do jej życia może kompletnie je odmienić.

Lektura Zoli pokazała, że można znaleźć to, czego się szuka w mniej niż minutę. Dlatego warto zajrzeć do Zoli i zacząć stosować jej wskazówki, bo można odkryć tu też sposób jak pogodzić przyjemności z obowiązkami.

To książka do której będę wracać z córką, bo zmiana to proces, niełatwy, ale Zola pokazuje, że można żyć w mniejszym stresie będąc nastolatkiem, a sposób na spokój to najlepsze co możemy zafundować naszym dzieciom podobnie jak zrozumienie i wsparcie. To wszystko znajdziemy w Zorganizowanej Zoli.

OPINIA

czytam dla przyjemności.pl

15 czerwca 2022

Zorganizowana Zola w jasny sposób pokazuje kilka porad jak zorganizować miejsce przechowywania oraz co najważniejsze utrzymać taki stan porządku. Co powiedzmy sobie szczerze, po pewnym czasie każdemu zdarza się odpuścić. Zorganizowanie to również planowanie swojego czasu i skupienie nad zadaniem. Jednak czy to nastolatek czy dorosły każdy musi nad sobą pracować a wysiłki nagradzać.