top of page

CO MÓWIĄ O...

     ZORGANIZOWANEJ ZOLI    

Supermoce_.png

OPINIA

Joanna

14 września 2022

Książka, która otwiera szeroko oczy. Okazuje się bowiem, że możliwym jest przeniesienie tematu sprytnej organizacji na język młodzieżowy. W dodatku bez efektu" przynudzania" czy moralizowania. Ciekawe i przydatne życiowo zagadnienia osadzone są w równie naturalnej historii z sympatyczną bohaterką Zolą i jej mamą. Kapitalny strzał w dziesiątkę. Lektura jest równie praktyczna, co przyjemna dla młodego czytelnika. Moja córka przeczytała z wielką przyjemnością.

OPINIA

Beata

13 września 2022

Zorganizowana Zola i Punktualny Paweł to książki nie tylko dla młodzieży. Także dorosłym w prosty sposób pokazują co robić i jak robić, aby żyło się łatwiej.

OPINIA

Patrycja, mama 11-nastolatki

12 września 2022

Zorganizowana Zola otworzyła mi oczy i głowę na lepsze, spokojniejsze życie mojej nastolatki. Kilka podstawowych zasad wprowadzonych już dziś do jej życia może kompletnie je odmienić.

Lektura Zoli pokazała, że można znaleźć to, czego się szuka w mniej niż minutę. Dlatego warto zajrzeć do Zoli i zacząć stosować jej wskazówki, bo można odkryć tu też sposób jak pogodzić przyjemności z obowiązkami.

To książka do której będę wracać z córką, bo zmiana to proces, niełatwy, ale Zola pokazuje, że można żyć w mniejszym stresie będąc nastolatkiem, a sposób na spokój to najlepsze co możemy zafundować naszym dzieciom podobnie jak zrozumienie i wsparcie. To wszystko znajdziemy w Zorganizowanej Zoli.

OPINIA

czytam dla przyjemności.pl

15 czerwca 2022

Zorganizowana Zola w jasny sposób pokazuje kilka porad jak zorganizować miejsce przechowywania oraz co najważniejsze utrzymać taki stan porządku. Co powiedzmy sobie szczerze, po pewnym czasie każdemu zdarza się odpuścić. Zorganizowanie to również planowanie swojego czasu i skupienie nad zadaniem. Jednak czy to nastolatek czy dorosły każdy musi nad sobą pracować a wysiłki nagradzać.  

bottom of page