top of page

CO TO JEST
PLATFORMA SZKOLENIOWA?

Witaj w wyjątkowym miejscu!

Platforma szkoleniowa

WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ

to przestrzeń dedykowana osobom nastawionym na ciągłe odkrywanie swoich talentów. To miejsce, gdzie znajdziesz wartościowe treści w postaci szkoleń, webinarów, artykułów, e-booków czy polecanych książek. Tutaj zamieszczam wywiady, zapowiedzi, fotorelacje ze szkoleń i spotkań autorskich abyś mógł/mogła poczuć towarzyszącą wydarzeniu atmosferę.

Zapraszam Cię serdecznie do mojego świata i zachęcam do wzbogacenia go swoją obecnością.

Order Is Complete
Pakiety

W kolejnym kroku zapoznaj się z dostępnymi Pakietami. Możesz wybrać miesięczny, kwartalny lub półroczny okres dostępu do wszystkich zasobów umieszczanych na Platformie. Po dokonaniu płatności otrzymasz fakturę.. Do

Order Is Complete
Korzystanie

I to już wszystko. Korzystaj z wszelakich materiałów lub wybierz to, co obecnie jest dla Ciebie najistotniejsze. Możesz przygotować się do roli szefa, rozwinąć kompetencje komunikacyjne, lepiej organizować swoją pracę, zgłębić znaczenie przepisów RODO czy dowiedzieć się jak przeciwdziałać mobbingowi.

Rejestracja

W pierwszym kroku poproszę Cię o dokonanie rejestracji. Dla Twojego komfortu ograniczam ilość danych. Wystarczą mi Twoje imię oraz adres e-mail. Ważne abyś ustawił bezpieczne czyli trudne do odszyfrowania hasło, którym będziesz się logował do Platformy.

Order Is Complete
Logowanie

Każde wejście na Platformę będzie poprzedzone koniecznością zalogowania się. Pamiętaj proszę aby dla swojego bezpieczeństwa nie korzystać z opcji "zapamiętaj hasło". Nie podawaj również nikomu hasła dostępu aby materiały nie wpadły w niepowołane ręce.Do

Order Is Complete

GOTOWI? ZACZYNAMY?

contact

WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ

bottom of page