top of page

W kwietniowym Newsletterze będzie się dużo działoPierwszego kwietnia 2017 roku rozpoczęłam swoją przygodę szkoleniową na poważnie bo "na swoim". Od sześciu lat kwiecień to dla mnie wyjątkowy miesiąc i chcę aby był takim również w 2023 roku.


ŚWIĘTUJ ZE MNĄ 6 URODZINY

Z okazji szóstej rocznicy mojej działalności szkoleniowej rozdaję książki mojego autorstwa. Wszyscy dotychczasowi Subskrybenci oraz Ci, którzy do nas dołączą właśnie 1 kwietnia otrzymają ode mnie w prezencie pierwszą część Supermocy Nastolatków - "Zorganizowaną Zolę" w wersji e-book w formacie pdf.7 KWIETNIA ZMIANY W KODEKSIE PRACY

Czeka nas kolejna zmiana przepisów z zakresu prawa pracy. Jedna z większych zmian będzie dotyczyła uregulowań Pracy zdalnej.

Tylko dla moich Subskrybentów i tylko w kwietniu rozdaję wzór Regulaminu pracy zdalnej, który powinien zostać wprowadzony gdy taka forma pracy ma miejsce.18 KWIETNIA WIECZÓR Z DISC

Od wielu lat powtarzam "Kocham DISCa" i właśnie w kwietniu chcę Cię zarazić tą pasją.

Podczas wieczornego webinaru "Style komunikacji DISC w życiu zawodowym i prywatnym" opowiem dlaczego tak trudno jest nam zrozumieć zachowania inne niż nasze i co możemy z tym zrobić.

Na Subskrybentów czekają zniżki na indywidualne raporty dokładnie prezentujące dominujący styl komunikacji.Comentarios


bottom of page