top of page

KIM JESTEM?

  Nazywam się Agnieszka Żarecka.  

  Witam Cię  na mojej stronie.  

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W ramach swoich zainteresowań ukończyłam studia podyplomowe na kierunkach Rachunkowość, Psychologia Managera oraz Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

Jestem certyfikowanym Trenerem biznesu standardu HRD BP (Human Resources Development Business Partnering) oraz Coachem i Mentorem Biznesu. Wspieram podmioty publiczne i prywatne w zakresie ochrony danych osobowych, szkolę oraz pełnię rolę  Inspektora ochrony danych osobowych. Posiadane uprawnienia Auditora wewnętrznego ISO 27001 wykorzystuję w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Jako Starszy Inspektor BHP mam przyjemność prowadzić wstępne i okresowe szkolenia BHP w wersji online lub stacjonarnej.

Ponad 10 lat pracowałam w międzynarodowej korporacji ING Bank Śląski S.A., gdzie przez 9 lat związana byłam ze sprzedażą. Przez okres 6 lat miałam przyjemność, z sukcesami pełnić funkcję managera. Liczne szkolenia, wystąpienia publiczne,  wdrażane projekty, podejmowane decyzje, rekrutacje  czy otrzymane informacje zwrotne ukształtowały moją osobowość oraz nauczyły pokory wobec pełnionej roli.

Praca z ludźmi, z zespołem, z klientem i dla klienta dawała mi ogromne poczucie satysfakcji oraz spełnienia.

Znając Twoje potrzeby oraz potrzeby Twojego zespołu zaangażuję się w zaprojektowanie efektywnych działań rozwojowych. Plan szkolenia, warsztatu czy sesji zespołowych dopasuję do uczestników i potrzeb firmy. Znając wymagane poziomy kompetencji pomogę w rozwoju osobistym i zawodowym bez względu na zajmowane stanowisko i staż pracy. Przyszłym i obecnym liderom gwarantuję wsparcie w kierowaniu efektywnymi zespołami.

Jako Inspektor ochrony danych szczegółowo przyglądam się funkcjonującym procesom przetwarzania danych, osobowych, odpowiadam na liczne pytania, wydaję opinię na temat planowych zmian w procesach pozyskiwania danych. 

Wspieram właścicieli firm w realizacji obowiązków nałożonych przez unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO), pomagam w przygotowaniu stosowanej dokumentacji oraz we wdrożeniu jej założeń do codziennej pracy. 

Z największą starannością przeglądam umowy, regulaminy, procedury pod względem bezpieczeństwa informacji. Podczas wywiadu z pracownikami czy właścicielami dopytuję o zakresy odpowiedzialności, procesy pozyskiwania i  obsługi klienta. Sugeruję pomocne rozwiązania ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa przetwarzanych danych.

Posiadając szeroką wiedzę z zakresu Bezpieczeństwa i higieny pracy, znając ustawy, rozporządzenia, regulacje prawne z największą przyjemnością prowadzę szkolenia w tym zakresie w formie seminarium lub zdalnej (online). 

Szkolenia wstępne i okresowe pozwalają jego Uczestnikom na zdobycie umiejętności wykonywania swojej pracy w sposób bezpieczny dla ich zdrowia i życia. Są doskonałą okazją do poznania zasad postępowania w zakresie wypadków i w sytuacjach zagrożeń, jak również zasad udzielania pierwszej pomocy.

Wiem, jak trudna i wymagająca jest praca managera. Dzisiaj jestem gotowa aby podzielić się z Tobą moim doświadczeniem. Jeżeli tylko chcesz, powiem Ci jak kierować zespołem, jak motywować ludzi, jak przygotować prezentację czy zorganizować inspirujący warsztat.

Jeżeli dopiero wkraczasz na ścieżkę kariery lub czujesz wewnętrzną potrzebę zmiany, zastanowię się z Tobą w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać swój potencjał oraz naturalne umiejętności.

Z przyjemnością skonsultuję z Tobą planowane zmiany w Twojej firmie czy w zespole. Chętnie podpowiem Ci co jest ważne dla Twoich Klientów, jak z nimi rozmawiać, jak sprostać ich wymaganiom.

Poznając Twój zespół skonsultuję wymagane poziomy kompetencji Twoich pracowników oraz zaplanuję skuteczne działania rozwojowe.

Pomogę Ci wdrożyć zmiany zarówno w procesie obsługi klienta, jak i w procesie sprzedaży czy rekrutacji.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa przetwarzanych danych Twoich Klientów oraz pracowników, służę pomocą.

MOJE WARTOŚCI?

Szacunek do innych i do samej siebie,

Uczciwość we wszystkim co robię,

Przedsiębiorczość na każdym kroku.

DOTYCHCZASOWI PARTNERZY BIZNESOWI,

którym serdecznie dziękuję za owocną współpracę.

Fair-is-300x300.png

w ramach programu:

bannerBezpiecznaJa.png
logo_WIB_bez_tla (002).png

w ramach programu:

BAKCYL_WYBRANE_NAPISai (002).png
bottom of page