top of page

POSTAW NA ROZWÓJ

Dostosuj formę projektu rozwojowego do swoich potrzeb i wybierz między szkoleniem, mentoringiem a coachingiem indywidualnym lub zespołowym.

Właścicielom firm rekomenduję konsultacje biznesowe, które mogą stać się pomocne we właściwym zaprojektowaniu działań rozwojowych.

Sprawdź przykładowe bloki tematyczne przygotowane 

z myślą o moich Klientach i wybierz ten, którego teraz najbardziej potrzebujesz.

Szczegółowe treści dopasuję do Twoich indywidualnych potrzeb.

Szkolenia

Pamiętając o stylu uczenia się osób dorosłych i dbając o wysoką skuteczność szkoleń, projektuję je tak aby dostarczyć wiedzę i inspirujące ćwiczenia. Jest czas na refleksję oraz dyskusję na temat możliwości zastosowania tego, co nowe. 

Podczas szkoleń wykorzystuję najciekawsze narzędzia trenerskie oraz liczne gry i prawdziwe przykłady z życia zawodowego. Z przyjemnością dzielę się swoim doświadczeniem mentorskim oraz włączam pracę z pytaniami oraz elementy wizualizacji.

Szczegółowy program szkolenia dopasowuję do właściwie zdiagnozowanych potrzeb uczestników szkolenia.

Po szkoleniu gwarantuję swoje dodatkowe wsparcie wszystkim jego uczestnikom w postaci dodatkowych materiałów, rozmów lub spotkań.

contact
Mentoring
INDYWIDUALNY LUB ZESPOŁOWY

Rozmowa Mentee z Mentorem jest okazją do poznania oraz wymiany doświadczeń i daje niezastąpioną możliwość do czerpania ze sprawdzonych rozwiązań. Pomaga znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania oraz wypracować najlepsze z możliwych rozwiązań, które mogą stać się pomocne w osiągnięciu postawionego celu. Mentoring indywidualny ukierunkowany jest na rozwój osobisty oraz rozwój kompetencji przywódczych.

Mentoring grupowy pozwala poznać opinie zewnętrznych obserwatorów oraz mentora na temat Twoich postaw i zachowań. Otrzymana informacja zwrotna jest pomocna w podjęciu właściwych kierunków działań oraz opracowaniu pomocnych reguł współpracy.

Konsultacje biznesowe

Konsultacje biznesowe dedykowane są właścicielom firm, którym zależy na poprawie relacji ze swoimi Klientami czy na wypracowaniu zmian procesowych lub organizacyjnych.

Spojrzenie na biznes z innej perspektywy jest doskonałą okazją do wspólnego wypracowania ciekawych rozwiązań biznesowych, modeli obsługi klienta czy modeli współpracy

Konsultacje mogą pomóc w zaprojektowaniu dalszych działań rozwojowych indywidualnych i zespołowych na podstawie właściwie zaprojektowanemu procesowi oceny kompetencji indywidualnych i zawodowych (Assessment Center, Development Center, testy psychometryczne)

Coaching
INDYWIDUALNY LUB ZESPOŁOWY

Indywidualna rozmowa z Coachem ukierunkowana jest na odkrywanie najgłębszych pragnień oraz wartości decydujących o życiowych i zawodowych wyborach. Coaching pomaga odkryć większą liczbę możliwości, działań i często zaskakujących rozwiązań.

Projekt coachingu grupowego dedykowany jest zespołom poszukującym rozwiązań dla problemów zidentyfikowanych w swoim miejscu pracy, jak również zespołem zorientowanym na podejmowanie się nowych wyzwań.

Grupowy coaching jest doskonałą okazją do budowania zespołowości.

bottom of page